Kurumsal

HAKKIMIZDA

Murat Plastik 1970 yılında Eminönü Asmaaltı’nda kurulmuştur. Kurulduğu günden beri çağın yenilikleriyle gelişen ve yenilikçi teknolojisiyle kaliteli hizmet sunan, günümüzde Beylikdüzü’nde faaliyet gösteren sektöründe tanınmış, köklü bir ambalaj firmasıdır.

Firmamız sunmakta olduğu ürün kalitesinin yanı sıra, geri dönüşüme de önem vermektedir. Converta tesisine yatırım yaparak geri dönüşüm hizmeti sunmaktadır.

Seneler boyunca göstermiş olduğu faaliyetlerle, kendisini sektöründe ispatlamış güvenilir bir firma olarak öne çıkmaktadır. Firma olarak önceliği; Müşteri memnuniyetini sağlamak, yüksek kaliteli, geri dönüşümlü (Recycle) ve Biyo-Bazlı ürünler üretmektir.

Murat Plastik’in önceliği müşterilerinin isteklerini yerine getirmek için kaliteli bir hizmet sunmaktır. Müşteri taleplerine göre özel çözümler sunarak, uygun fiyat, yenilikçi üretim ve zamanında teslim politikasıyla hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Bu doğrultuda çalışma arkadaşlarını yenilikçi eğitimlerle desteklemektedir.

İnsanlara ve içinde yaşadığımız doğaya duyduğu saygı ile ürünlerini büyük bir hassasiyetle üretmektedir. Ürünlerini geri dönüşümlü maddeler (Recycle)  ile üretirken, aynı zamanda doğada kolay bozunabilir (Biodegradable) ürünler üretmeye dikkat etmektedir.


VİZYONUMUZ

Global pazarda sürdürülebilir bir şekilde sektörümüzün en iyi firmalarından biri olmak,

Yurtiçi ve yurtdışındaki faaliyetlerimizi arttırmak,

Geri dönüştürülebilir (Recycle)  ve doğada bozunabilir (Biodegradable) ürünler üreterek, hayatımızın her alanında yer alan ambalajı içinde yaşadığımız doğaya zarar vermeden üreten bir şirket olarak sektöründe daha öne çıkmak.

MİSYONUMUZ

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ülkemizi ihracattaki uzun vadeli hedeflerine ulaştırmak,

Teknolojik gelişmeleri gözeterek dönüşüm yatırımlarımızda sorumluluklarımızı yerine getirmek.

“Yaşam için sürdürülebilir Ambalaj” en önemli ilkemizdir.

WHATSAPP İLE BİLGİ ALIN BİZİ ARAYARAK TEKLİF ALIN